REx LASER GAMES

HUNTING & SHOOTING SIMULATOR

Exkluzívna poľovačka v interiéry v každom čase.

FULL HD 3D grafika a 470 cm uhlopriečka 
Poľovnícky simulátor je vynikajúci zdroj zábavy pre všetkých Realistický obraz, zvuk a celková atmosféra sú kľúčom k Dokonalému zážitku. Poľovnícky simulátor je zariadenie, ktoré v ľubovoľnom interiéry vytvorí
priestor v ktorom je možné poľovať na zvieratá premietané na veľkorozmernom plátne. Premietaný obraz je doplnený autentickým zvukom zvierat na ktoré poľovačka prebieha. Integrovaná technológia v dodanej zbrani dokáže s presnosťou na akú je poľovník zvyknutý v reálnych podmienkach vyžiariť lúč, ktorý je zachytený vysoko citlivou kamerou. Výsledkom spolupráce zbrane a kamery je výpočet dráhy strely a podľa vzdialenosti zvieraťa je vyhodnotený zásah

hunting-simulator-rifle-01

TECHNOLÓGIA

www.rexlasergames.com

Veľkorozmerná projekčná plocha s uhlopriečkou viac ako 470cm
Realistické zbrane s laserovým lúčom
Prepracovaná detailná 3D grafika zvierat a okolia
Herná rozmanitosť
Realistický zvuk zvierat a zbraní

Poľovnícky simulátor obsahuje zbraň podľa výberu klienta je, ktorá obsahuje laserový žiarič ktorý je presne kalibrovaný podľa veľkosti zobrazovaného obrazu. Kalibrácie laseru prebieha podobne ako kalibrácia zameriavača pri reálnej streľbe. Na projekčnej ploche je zobrazovaná akcia poľovačky. Strelec zaháji pozíciu, zamieri a vystrelí Naše programové vybavenie sníma laserový lúč, ktorý je pri streľbe vyžiarený z poľovníckej zbrane. Podľa pozície lúča na veľkorozmernej projekčnej ploche vypočíta dráhu strely a podľa vzdialenosti zvieraťa vyhodnotí zásah.

TRÉNINGOVÉ MOŽNOSTI

Pre poľovnícke zariadenia sme do ponuky zaradili upravenie reálnej zbrane pre použitie v poľovníckom simulátore.
Viac o zbraniach sa môžete dočítať tu …
Nakoľko sa jedná o poľovnícky simulátor je samozrejmosťou, že v prípade zásahu zvieraťa do svalstva, je vyhodnotený tento zásah ako neakceptovateľný, pretože v reálnych podmienkach by zviera ulovené nebolo, ale by ďalej utekalo a bolo by nutné ho dohľadať. Každá poľovnícka hra umožňuje súperiť naraz až štyrom strelcom. Okrem toho je uchovávaná výsledková listina desiatich najlepších strelcov. Táto charakteristika nám umožňuje usporiadať turnaj pripojených simulátorov.
Programové vybavenie nášho poľovníckeho simulátor ponúka široké portfólio možnosti streľby. Samozrejmosťou je poľovačka na diviaky, vysokú zver, zajace, líšky a mnoho ďaľších. To čo by sme chceli dať do vašej pozornosti je video poľovačka. Pri video poľovačke máte možnosť zažiť reálnu poľovačku na zvieratá v ich prirodzenom prostredí.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search