[rev_slider_vc alias=”simulator-title”]

GOLF SURROUND

Golfový simulátor Sports Coach GPS prináša maximálny golfový zážitok, a profesionálny PGA tréning.

Golfový simulátor model Golf Surround prináša exkluzívny golfový zážitok v interiéry. Golfová hra je premietaná na panoramatickom plátne. Hráč je obklopený golfovou scenériou.

Golfový simulátor model Golf Surround obsahuje 90 golfový ihrísk v FULL HD kvalite.

Golf Surround software obsahuje komplexný systém pre golfovú hru a tréning vrátane špecializovaného programu na úpravu golfových palíc – fitting. Golfový simulátor model Golf Surround  je možné rozšíriť na ktorýkoľvek model z  ponuky jednoduchým rozšírením programového vybavenia.

170 celosvetovo preslávených ihrísk je pripravených na golfovú hru. K dispozícii sú ihriská na ktorých sa hráva Ryder Cup ako je Celtic Manor 2010, alebo British Open Turnberry & Carnoustie. Všetky ihriská sú spracované vo FULL HD rozlíšení do najmenších detailov.

BOOKITME.COM on-line rezervácia hracieho času pre goflový simulátor ZADARMO

VBIRDIE.COM on-line management golfový turnajov pre goflový simulátor ZADARMO

golf-simulator-03-1024

TECHNOLÓGIA

Golfový simulátor Sports Coach GPS bol navrhnutý pre plne realistickú golfovú hru a plnohodnotný golfový tréning.

Najmodernejšie technológie vysokorýchlostných kamier a FULL-HD 3D zobrazenie prináša dokonalý zážitok.

Vysokorýchlostné kamery zaznamenávajú 100 krát za sekundu pohyb palice  a let golfovej loptičky v 3D formáte. Momentálne ide o najdokonalejšie snímanie golfového pohybu s bezkonkurenčnou spätnou väzbou pre výučbu golfu.

Zákaznícke modely golfového simulátora dávajú možnosť inštalovať golfový simulátor aj do malých priestorov. Všetky modely golfového simulátora sú navrhnuté tak aby vyhovovali priestorovým, ale aj rozpočtovým požiadavkám zákazníkov.

Golfový simulátora SPORTS COACH používa veľa PGA profesionálov v celej Európe výhradne pre účely výučby a fittingu, ktoré poskytujú svojim klientom.

TRÉNINGOVÉ MOŽNOSTI

Virtual Driving Range

obsahuje  4 golfové jamky – Belfry Brabazon 1st, Carnoustie Links 18th, Warwick Hills 2nd, Monterey Bay 9th and a Driving Range. Program umožňuje dokonalý tréning s detailnou analýzov golfového švihu a pohybu golfovej palice.

Virtual Chip

obsahuje  4 golfové jamky – Turnberry Ailsa 12th, Doral Blue Monster 6th, Celtic Manor 2010 18th, Emirates Majlis 16th  a Short Game Academy. Program umožňuje dokonalý tréning s detailnou analýzov golfového švihu a pohybu golfovej palice..

Virtual Putt

obsahuje  4 golfové jamky – Cog Hill Dubsdread 10th, Kingsbarns 18th, Old Head 18th, Innisbrook Copperhead 12th and a Short Game Academy. Program umožňuje dokonalý tréning s detailnou analýzov golfového švihu a pohybu golfovej palice.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search