[rev_slider alias=”slider4″]

Golfový Simulátor

golf-simulator-03-1024

Golfový simulátor Sports Coach GPS  prináša maximálny golfový zážitok, a profesionálny PGA tréning.

Systém bol navrhnutý pre plne realistickú golfovú hru a plnohodnotný golfový tréning.

Najmodernejšie technológie vysokorýchlostných kamier a FULL-HD 3D zobrazenie prináša dokonalý zážitok.

Vysokorýchlostné kamery zaznamenávajú pohyb palice a let golfovej loptičky v 3D formáte. Momentálne ide o najdokonalejšie snímanie golvého pohybu s bezkonkurenčnou spätnou väzbou pre výuku golfu.

Zákaznícke modely golfového simulátora dávajú možnosť inštalovať golfový simulátor aj do malých priestorov. Všetky modely golfového simulátora sú navrhnuté tak aby vyhovovali priestorvým, ale aj rozpočtovým požiadavkám zákazníkov.

170 celosvetovo preslávených ihrísk je jpripravených na golfovú hru. K dispozícii sú ihriská na ktorých sa hráva Ryder Cup ako je Celtic Manor 2010, alebo British Open Turnberry & Carnoustie

Goflový simulátora SPORTS COACH používa veľa PGA profesionálov v celej Európe výhradne pre účely výučby a fittingu, ktoré poskytujú svojim klientom.

Športový Simulátor
sports-simulator-02-1024

Multifunkčný športový Simulátor poskytuje zábavu pri niekoľko populárnych  klasických športov priamo v interiéry bez ohľadu na počasie! Multifunkčný športový Simulátor premení každú miestnosť od športového baru, rekreačného zariadenia, hotela na plne interaktívny športový zážitok, ktorý si môžete vychutnať po celý rok.

Multifunkčný športový Simulátor, v súčasnej dobe ponúka futbal, rugby, tenis,ľadový hokej, minigolf.

Systém je ľahko ovládateľný a poskytuje ohromujúcu 3D Full HD grafiku Pre komerčné použitie má celý rad možností pre propagaciu sponzorského loga. Sponzorské logo môžete na ihrisku, bočných stenách, za cieľom, a dokonca aj videá, ktoré bežia na televíznych obrazovkách.

Všetky naše systémy môžu byť integrované do jedného programu. Preto Golfový simulátor, Multifunkčný športový, Strelecký simulátor a Závodný simulátor možu byť používané v  jednom priestore.

Táto úroveň integrácie rapídne znižuje náklady obstarania, údržby a prevádzky. Všetko je podkontrolovu na jednom mieste.

Indoor simulácie nikdy neboli tak komplexné. Vytvorili sme  komplekný virtuálny športový systém. Systém umožňuje množstvo rôznych možností a spôsobov hry.

Strelecký Simulátor
hunting-simulator-01

Poľovnícky simulátor je vynikajúci zdroj zábavy pre všetkých Realistický obraz, zvuk a celková atmosféra sú kľúčom k Dokonalému zážitku. Poľovnícky simulátor
Je zariadenie, ktoré v ľubovoľnom interiéry vytvorí
priestor v ktorom je možné poľovať na zvieratá premietané na veľkorozmernom plátne. Premietaný obraz je doplnený autentickým zvukom zvierat na ktoré poľovačka prebieha. Integrovaná technológia v dodanej zbrani dokáže s presnosťou na akú je poľovník zvyknutý v reálnych podmienkach vyžiariť lúč, ktorý je zachytený vysoko citlivou kamerou. Výsledkom spolupráce zbrane a kamery je výpočet dráhy strely a podľa vzdialenosti zvieraťa je vyhodnotený zásah.

Veľkorozmerná projekčná plocha s uhlopriečkou viac ako 3m
Realistické zbrane s laserovým lúčom
Prepracovaná detailná 3D grafika zvierat a okolia
Herná rozmanitosť
Realistický zvuk zvierat a zbraní

GOLF INSPIRE.COM – Golf Simulators

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search